Motodíly MM - Martin Michura - Brno Kníničky » Motocykly a skútry

Motocykly, skútry a elektrokola

V současné době nabízíme následující typy motocyklů a skútrů. Kliknutím na jejich název se zobrazí podrobnější detaily a fotky.
Ceny uvedené u zboží jsou pouze orientační, od výsledné ceny se mohou lišit.

Aktuální nabídka:


Elektroskútr mpKorado E-SuperMaxi 2000W

Novinka elektroskútr mpKorado E Supermaxi 2000W je lehký moderní elektrický skútr schválený pro 2 osoby. Skútr je vybaven silným 2000watt motorem, takže ani větší kopec nebude problém. Akcelerace oproti skútru benzinovému je na úplně jiné úrovni, což oceníte hlavně v městském provozu. Základní 20Ah baterie má udávaný dojezd na jedno nabyti až 60Km.
Cena: 29.990 kč


Skútr mpKorado F11 Grim 125i

Sportovní skútr mpKorado F11 Grim 125 vyniká nejen svým agresivním designem a atraktivním barevným provedením, ale i skvělými jízdními vlastnostmi, vhodně naladěným podvozkem, výkonným motorem se vstřikováním a brzdovým systémem CBS s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu. Nejen svým designem, ale i jízdními vlastnostmi je ideální pro rychlé přesuny nejen po městě, ale i na delší vzdálenosti.
Cena: 36.990 kč


mpKorado SUPERMAXI 50 EFI

Legendární moped KORADO se vrací. Novinka pro sezonu 2020 se jmenuje: mpKorado SUPERMAXI 50 EFI. Náš moped je „jediný opravdový moped se šlapadly“ na českém trhu!!! Moped je homologován pro 2 osoby a celková nosnost je necelých 200Kg. Oproti původnímu mopedu KORADO má spoustu výhod.
Cena: 27.990 kč


Skútr mpKorado Maximus 125 EFI

mpKorado Maximus 125 je prvním zástupcem nové řady skútrů splňující přísné emisní limity homologace Euro4. Namísto karburátoru je skútr vybaven americkým vstřikováním paliva značky Delphi, které zajištuje bezproblémové startování za jakéhokoliv počasí ať je vedro nebo zima. Podvozek a kvalitní odpružení zajistí pohodlnou jízdu i na horší cestě.
Cena: kč


Romet Pony 50

Motorka romet Pony patří do kategorie fun bike a můžete se tedy na něm skvěle vyřádit. Jedná se už o nový model vybavený vstřikováním a ABS.
Cena: 38.400 kč


Romet Ogar 50

Romet Ogar 50 patří ve své třídě mezi kultovní mopedy. Jedoduchý a spolehlivý stroj pro každoddení použití.
Cena: 19.800 kč